russian blue ilan fiyat ve yavruları

Russian Blue tahmin edilenin aksine o kadar hırçın yapıları yoktur. Ve diğer adı Russian blue’dur. Adından da anlaşıldığı gibi anavatanı Rusya’dır. Çok güzel kürk yapılarına sahip olup, diğer kedi cinslerine oranlar daha parlak ve yumuşak yapısı vardır. Bu kedinin en iyi özelliği bebeklere karşı duyduğu sinerji ile sahiplerini ve etrafındakileri çok şaşırtır. İlk olarak Rusya’da bulunan bu cins kediler zamanla tüm dünyaya yayılmıştır.
Bu cins kedi çok uysal ve aile ortamına uygun davranışlar sergilemektedir. Onun için en çok aileler tercih eder. Kıskançlık huyları yok denecek kadar azdır. Bu yüzden evdeki başka hayvanlarla iyi anlaşırlar. Aynı zamanda oldukça da zeki hayvanlardır. Zekalarını kendi özgün isteklerinde kullanırlar.
Bilindiği gibi melezleşmiş kedilerde genetik hastalık oldukça fazladır. Fakat Mavi Rus Kedisinde bu durum yok denecek kadar azdır. Sahiplenecek kişilerin, bu bilgi ile içleri ferahlamıştır.
Mavi Rus Kedisi Fiyat bilgisi 2022 yılında en az 2.000 TL here ile başlayıp 5.000 TL ‘ye kadar artmaktadır. Bunun en temel özelliği bakımı, secere, renk, yaş aşı durumu nasıl beslendiği ve sağlık durumudur. Küçük hallerinin daha uyguna gittiği söylenir ancak yalnış bilgidir yavrusu daha değerlidir .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *